Ema Kimya Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

2005 yılında kurularak, faaliyetlerine 2006 Haziran ayında başlamıştır.

EMA Kimya Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Huntsman firmasının bir kuruluşu olarak 75.000ton sistem kapasitesi ile Türkiye ve çevre ülkelere rijit, ayakkabı, otomotiv, flex ve elastomer gibi PU sistemler ile başlıca inşaat, buzdolabı, ayakkabı, mobilya, otomotiv, sağlık, boya, yapıştırıcı sektörlerine hitap etmektedir. Huntsman teknolojileri ile yenilikçi, sürdürülebilir ve ekonomik çözümlerle pazara hizmet veren EMA Kimya, ekonomik, esnek, dinamik ve müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. 2023 hedeflerine yönelik, büyüme ve gelişme çalışmaları firmaya her gün farklı bir dinamizm ve devinim katmaktadır. EMA Kimya; doğruluk, dürüstlük, saygı ve sorumluluk değerleri ve taviz verilemez iş etiği kuralları ile güveninize layık olmayı ilke edinmektedir.

Sürekli Gelişim

Hem güncel teknolojiyi takip ediyor hem de bu teknolojiden maksimum fayda sağlamak için çalışıyoruz.

Kaliteli Üretim

Üretim fabrikamızda üst düzey testlerden geçerek kullanıma hazır hale getirilir ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.

Güvenilirlik

Paydaşlarına güven veren bir firmayız. Çalışanlarımız olmak üzere; müşteri ve tedarikçilerimiz bize iş sürecinde güvenmeli.

Ema Kimya Sistemleri

Metal paneller, sprey uygulamaları, cihazlar ve bloklar için rijit poliüretan (PU) köpük sistemleri, otomotiv, kompozit ahşap, ayakkabı ve yatak takımları / mobilya uygulamaları için PU sistemleri pazara sunmaktadır. Başlıca inşaat, buzdolabı, ayakkabı, mobilya, otomotiv, sağlık, boya, yapıştırıcı sektörlerine hitap etmektedir. Şirketimiz aynı zamanda Huntsman ürün yelpazesini de tedarik etmektedir.